کاواک آرای نوین معدن

اعلام حمایت مادی و معنوی شرکت کاواک آرای نوین معدن از کنفرانس ژئوفیزیک کاربردی در معادن ایران

شرکت کاواک­ آرای نوین معدن با تکیه بر تجربه و دانش به روز مدیران و مهندسین دانش­ آموخته از برترین دانشگاه­ه ای آمریکا، کانادا و داخل کشور و از طریق همکاری تنگاتنگ با دانشگاه­ های معتبر و شرکت­های تراز اول بین ­المللی در راستای ارتقا دانش فنی و بومی ­سازی تکنولوژی­ های نوین در کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. ساختار سازمانی شرکت کاواک ­آرای نوین معدن با رویکرد پروژه محور و مطابق با استاندارد حرفه­ ای مدیریت پروژه ICB تعریف شده است تا منافع ذینفعان در پروژه­ های در دست انجام را در زمان تعریف شده، با شفافیت و انعطاف لازم و با بهترین عملکرد برآورده سازد. خدمات مهندسی و مشاوره زمین­ شناسی و اکتشاف، ژئوفیزیک، استخراج و بهره­ برداری، فرآوری، هیدروژئولوژی و ژئوتکنیک، ابزاربندی و رفتارنگاری، طراحی و ساخت، هیپ­ لیچ و سدهای باطله، محیط زیست، نقشه برداری، و آموزش از جمله ­ی خدمات گسترده شرکت مهندسی مشاور کاواک­ آرای نوین معدن در جهت خدمت­ رسانی و سرافزاری ایران عزیز می ­باشد.

بومی­ سازی تکنولوژی برداشت و تفسیر داده­ های مگنتومتری با استفاده از پهپاد با تجربه پیمایش قریب به ۲۰ هزار کیلومتر لاین و نیز استفاده از تکنولوژی تله­ ویور درون ­گمانه ­ای در پروژه ­های معدنی برای مطالعات اکتشافی، ژئوتکنیکی و هیدروژئولوژی که هر دو برای نخستین بار در کشور توسط این شرکت اجرا شده ­اند از جمله افتخارات شرکت کاواک­ آرای نوین معدن می­ باشند.

شرکت کاواک آرای نوین معدن یکی از حامیان مادی و معنوی کنفرانس ژئوفیزیک کاربردی در معادن می باشد. این کنفرانس در تاریخ ۱۵ الی ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۲ در موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران توسط انجمن ملی ژئوفیزیک ایران برگزار می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید