حامیان انجمن ژئوفیزیک ایران:

این صفحه در راستای معرفی و قدردانی از مؤسسات و نهادهای و شرکت‌هایی می‌باشد که با کمک‌ها و پشتیبانی‌های خود از انجمن ژئوفیزیک ایران حمایت کرده‌اند. انجمن ژئوفیزیک ایران از این حمایت‌های ارزشمند صمیمانه سپاسگزار است.

موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران

موسسه ژئوفبزیک دانشگاه تهران

مؤسسه‏ ژئوفیزیک‏ دانشگاه‏ تهران‏ در سال‏ ۱۹۵۷ میلادی‏ مطابق‏ با ۱۳۳۶ هجری‏ شمسی‏، به‏ همت‏ والای‏ مرحوم‏ استاد دکتر حسین‏ کشی افشار پایه‏‌گذاری‏ شده است. مؤسسه ژئوفیزیک‏ در بدو تاسیس‏ با سه‏ بخش‏ زلزله‏‌شناسی‏، ژئومغناطیس‏ و گرانی‏‌سنجی‏ آغاز به‏ فعالیت‏ نمود و به‏ تدریج‏ در زمینه‌‏های‏ آموزشی‏، پژوهشی‏ وکاربردی‏ علم‏ ژئوفیزیک‏ گسترش‏ یافت.

بنیاد ثبوتی

به پاس خدمات ارزشمند و ماندگار استاد یوسف ثبوتی، بنیاد ثبوتی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. هدف بنیاد تشویق و حمایت از پژوهش‌های دانشجویان و پژوهشگران ایرانی داخل کشور در زمینه‌ی علوم‌پایه و مرتبط با توسعه‌ی پایدار است. این بنیاد عام‌المنفعه، موسسه‌ای غیردولتی، غیر انتفاعی و غیرسیاسی است که با جلب مشارکت و حمایت مادی و معنوی اشخاص حقیقی و حقوقی اداره می‌شود.

انرژی دانا

گروه انرژی دانا به عنوان یک گروه پیشگام بخش خصوصی فعالیتهای خود را در سال ۱۳۸۰ در زمینه فعالیتهای بالادستی صنعت نفت آغاز نمود. این گروه با تمرکز بر زنجیره فعالیتهای بالا دستی نفت و با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و با تجربه در صنعت نفت و  استفاده از سامانه های نوین در حوزه صنعت نفت کشور فعالیت دارد.

انرژی توانا کیش

شرکت انرژی توانا کیش در سال ۱۳۹۰ در جزیره کیش به ثبت رسیده است تا بتواند در عرصه نیاز روز افزون به انرژی در کشور و منطقه و همچنین افزایش بهروری و کارآمدی مؤثر باشد. تمرکز ویژه شرکت بر استفاده از فناوری‏های نوین در عرصه خدمات بالا دستی صنعت نفت و گاز بوده و در این مسیر اهداف، چشم انداز و مأموریت‏های فناورانه و دانش بنیان را برای توسعه ترسیم نموده است.